KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409370
nr 1440 9370
kopia, ej signerad. Olja på duk, 65x54, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:06:59
500 kr
600 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr